کاشت ناخن در عمل بینی

کاشت ناخن در عمل بینی

داشتن کاشت ناخن در عمل بینی یکی دیگر از سوالات رایج در بین بیمارانی که تصمیم به جراحی زیبایی بینی دارند می باشد. برای خانم هایی که کاشت ناخن انجام داده اند. قبل از انجام جراحی زیبایی بینی این سوال پیش می آید که آیا کاشت ناخن در عمل بینی مشکلی به وجود نمی آورد و آیا باید قبل از جراحی بینی کاشت ناخن خود را بردارند؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

کاشت ناخن و عمل بینی

همانطور که می دانیم ناخن های کاشت شده به وسیله مواد مصنوعی استحکام و شکل ناخن های فرد را اصلاح می نماید و باعث زیبایی ظاهری در ناخن های خانم ها می شود. یکی از مواردی که توسط پزشک قبل از انجام جراحی بینی به بیماران توصیه می شود نداشتن آرایش و لاک ناخن در حین عمل بینی می باشد. وجود لاک ناخن در حین عمل زیبایی بینی باعث می شود تا رنگ ناخن ها توسط متخصص بیهوشی امکان بررسی وجود نداشته باشد و متخصص بیهوشی از رنگ ناخن ها میزان اکسیژن خون را نتواند کنترل کند. پس به بیمارانی که تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی دارند توصیه می شود تا قبل از انجام عمل بینی لاک ناخن های خود را پاک کنند.

کاشت ناخن در عمل بینی

حال اگر ناخن شما کاشت می باشد و از لاک های ثابت بر روی آن استفاده شده باشد و همچنین اگر پودر کاشت ناخن شما رنگی می باشد نیازمند آن هستید که قبل از جراحی بینی اقدام به برداشتن کاشت ناخن (nail) خود نمایید. اما اگر پودر استفاده شده در کاشت ناخن شما بی رنگ می باشد و یا از لاک های ثابت بر روی ناخن خود استفاده نکرده اید می توانید با حذف لاک ناخن خود بدون ریموو (برداشتن) کاشت ناخن خود اقدام به انجام عمل بینی نمایید.

این نکته را در نظر داشته باشید که سلامت شما از هرچیزی مهمتر می باشد و برای جراحی بینی هر اقدامی که لازمه سلامت شما می باشد به درستی باید انجام شود تا جراحی بینی بدون مشکل و مطلوبی را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *