هیأت‌های مذهبی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا عزاداری‌ها به خوبی برگزار شود

سلامت نیوز:استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت:باید عزاداری‌ها با رعایت تمام پروتکل‌ها انجام شود و هیأت‌های مذهبی با نظر رهبر معظم انقلاب و ستاد ملی کرونا هماهنگ باشند تا خدای ناکرده حتی یک نفر نیز در این مراسم‌ها به خاطر کرونا جان خود را از دست ندهد و عزاداری ها به خوبی برگزار شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس،ناصر سیم فروش، استاد جراحی کلیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس درباره «نامه حمایت جمعی از اساتید پزشکی در خصوص برگزاری مراسم عزاداری محرم و ضرورت رعایت پروتکل‌ها»، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند طبق نظر ستاد ملی کرونا عمل شود و به نظر بنده آنچه را که در تلویزیون مشاهده کردم تاکنون خیلی خوب بوده است.

وی ادامه داد: البته باید بررسی کامل شود که آیا در همه جا این موضوع مختلف رعایت می‌شود؛ چراکه انسان اشرف مخلوقات خداست و جانش عزیز است؛ باید عزاداری‌ها حتما با رعایت تمام پروتکل‌ها انجام شود و هیأت‌های مذهبی با نظر رهبر معظم انقلاب و ستاد ملی کرونا هماهنگ باشند.

این استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افزود: باید رعایت کنیم تا خدای ناکرده حتی یک نفر نیز در این مراسم‌ها به خاطر کرونا جان خود را از دست ندهد و مراسم عزاداری به خوبی برگزار شود.

وب سایت منبع خبر : salamatnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *