هزینه عمل بینی دکتر فریدون پورنصر

هزینه عمل بینی دکتر فریدون پورنصر

خیلی از بیماران با تماس های مکرر با مطب و یا پیام دادن در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام در مورد هزینه عمل بینی دکتر فریدون پورنصر سوال دارند. در این مقاله تصمیم داریم تا میزان هزینه عمل بینی دکتر فریدون پورنصر را برای شما عزیزان شرح دهیم. با ما همراه باشید…

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی به عوامل گوناگونی بستگی دارد که این عوامل تعیین کننده هزینه عمل زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی می‌باشند که در زیر می‌توانید این موارد را مشاهده فرمایید:

  1. فرم بینی بیمار
  2. مشکلات بینی بیمار
  3. جنس پوست بینی بیمار
  4. سن بیمار و سلامت فردی آن
  5. فرم درخواستی بینی برای جراحی

حال که با عوامل تعیین کننده هزینه عمل زیبایی بینی آشنا شدید در ادامه  به بررسی تک تک این موارد می‌پردازیم.

فرم بینی بیمار

این که بینی بیمار چه شکلی داشته باشد و چه میزان نیاز به تغییرات ظاهری داشته باشد در برآورد قیمت جراحی زیبایی بینی بسیار حائز اهمیت است. و به طبع بینی پر کار برای جراحی هزینه بیشتری نسبت به بینی کم کار برای عمل بینی دارد.

مشکلات بینی بیمار

منظور از مشکلات بینی بیمار معمولا مشکلات داخلی مثل پولیپ بینی، مشکل تنفسی، انحراف بینی و … می‌باشد. که هر چقدر مشکلات بینی بیمار بیشتر باشد، مدت جراحی بینی (جراحی رینوپلاستی) طولانی تر شده شده و به دلیل افزایش هزینه های جاری مثل هزینه تیم جراحی، هزینه اتاق عمل و دست مزد پزشک، هزینه جراحی بینی نیز افزایش پیدا می‌کند.

هزینه عمل بینی دکتر فریدون پورنصر

جنس پوست بینی بیمار

جنس پوست بینی بیمار یکی دیگر از عوامل گفته شده می‌باشد. زیرا به هر میزان که پوست بینی ضخیم تر باشد، عمل زیبایی بینی حساس تر و دشوارتر می‌باشد و نیاز وقت بیشتر و دقت بیشتر برای انجام جراحی است.

سن بیمار و سلامت فردی آن

از دیگر عوامل برای تعیین هزینه جراحی زیبایی بینی (جراحی رینوپلاستی) سن بیمار و سلامت فردی آن است. به طبع جراحی بینی بیمارانی که در سنین بالا می‌باشند به دلیل وجود مشکلات قلبی عروقی و یا فشار خون حساس تر و نیازمند دقت و کنترل بیشتر در حین جراحی می‌باشد.

فرم درخواستی بینی

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده هزینه عمل زیبایی بینی (عمل رینوپلاستی) فرم درخواستی بینی برای جراحی است. بعضی از بیماران از پزشک درخواست جراحی با فرم های پر کار تری را دارند که باعث می‌شود تا بینی بیمار نیاز باشد زمان بیشتری را برای به انجام رساندن فرم مطلوب برای بیمار صرف بشود.

هزینه عمل بینی دکتر فریدون پورنصر

با توجه به موارد گفته شده در بالا نمی‌شود قیمت کلی برای هزینه عمل بینی بیان کرد و نیازمند آن است تا بیمار در ابتدا مشاوره حضوری قبل از عمل بینی با دکتر فریدون پورنصر داشته باشد. تا در مشاوره حضوری نسبت به عوامل گفته شده دکتر فریدون پورنصر قیمت دقیق برای انجام جراحی رینوپلاستی بیمار را به ایشان اعلام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *