پیش‌بینی هزینه جراحی بینی در سال ۹۹

هزینه جراحی بینی در سال ۹۹

برای پیش بینی هزینه جراحی بینی در سال ۹۹ معیار های متعددی تاثیر گذار می باشد که در این مقاله به بررسی این موارد می‌پردازیم تا دریابیم که هزینه جراحی بینی در سال ۹۹ دچار افزایش می‌شود و یا کاهش.

پیش‌بینی تورم توسط اقتصاد دانان

بیش شک با توجه به شیوع ویروس کرونا (کووید ۱۹)  و مشکلاتی که بر اثر تعطیلی ادارات و بنگاه های اقتصادی در بر داشته است شروع سال ۹۹ برای رونق اقتصادی چندان باب میل نبوده است و این تعطیلات اجباری در اثر ویروس کرونا بر وضعیت اقتصادی کسب و کار ها و حتی خانواده ها تأثیرات منفی بسیاری داشته و برخی اقتصاد دانان بر این باورند که جبران این فشار اقتصادی چند سالی امکان دارد به طول انجامد.

همچنین در روز های ابتدایی سال ۱۳۹۹ به دلیل درگیری دولت و جامعه با کرونا ویروس افزایش بسیاری در نرخ دلار را شاهد بودیم که همچنان در زمان نوشتن این مقاله نرخ دلار در محدوده ۱۶ هزار تومان قرار دارد.

همچنین با شرایط ذکر شده به دلیل شیوع کرونا ویروس (کووید ۱۹) اقتصاد دانان افزایش ۴۰ درصدی تورم را برای سال ۱۳۹۹ پیش بینی کرده اند که متاسفانه این تورم در تمامی کسب و کارهای موجود تاثیر گذار است.

هزینه جراحی بینی در سال ۹۹

پیش بینی نرخ عمل زیبایی بینی در سال ۹۹

هزینه عمل زیبایی بینی (جراحی رینوپلاستی) به عوامل گوناگونی همچون دست مزد جراح بینی، دست مزد تیم جراحی و هزینه کلینیک مرتبط می‌باشد که بر خلاف تصور عامیانه کل هزینه عمل بینی توسط جراح بینی دریافت نمی‌شود و حتی در مواردی بخش اعظم این هزینه صرف هزینه های کلینیک و تیم جراحی می‌شود. به هر حال تایین کننده هزینه عمل بینی معطوف به جراح بینی نمی‌باشد و عوامل ذکر شده در آن دخیل می‌باشد.

پس با توجه به پیش بینی های ذکر شده برای افزایش تورم در سال جدید باید شاهد افزایش ۳۰ الی ۴۰ درصدی را در نرخ جراحی زیبایی بینی نیز در سال جدید شاهد باشیم.

اما به بیمارانی که تصمیم به انجام جراحی رینوپلاستی (عمل بینی) توسط دکتر فریدون پورنصر را دارند این نوید را میدهیم که در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به بیماران و حمایت از هموطنان گرامی برای شرایط پیش آمده دکتر فریدون پورنصر در سال جدید افزایشی برای هزینه دست مزد خود انجام نخواهد داد و فقط در صورت تغییر نرخ هزینه کلینیک جراحی آن مبلغ به هزینه جراحی افزوده می‌شود که این مورد نیز از دست پزشکان خارج می‌باشد. اما با افزایش ندادن دستمزد جراحی این نوید را به بیماران گرامی خواهیم داد تا افزایش چشمگیری برای هزینه جراحی رینوپلاستی در سال جدید نخواهیم داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *