مسافرت بعد از عمل بینی

مسافرت بعد از عمل بینی

مسافرت بعد از عمل بینی یکی از مسائلی است که امکان دارد برای هر کسی که اقدام به جراحی زیبایی بینی کند اتفاق بیفتد. در مواردی است که بیمار برای انجام عمل زیبایی بینی به شهر دیگری پزشک مورد نظر خود در آن قرار دارد سفر می کند. در این صورت نیاز است که بعد از انجام جراحی بینی به محل اقامت خود بازگردد. در بعضی موارد هم امکان دارد که بیمار پس از جراحی زیبایی بینی، به دلیل مسائل کاری و زندگی خود نیاز داشته باشد تا پس از عمل بینی به مسافرت برود. در این مقاله می خواهیم به بررسی این مورد که مسافرت بعد از عمل بینی برای بیمار ضرر دارد یا خیر بپردازد. با ما همراه باشید.

انواع مسافرت بعد از عمل بینی

مسافرت به دو روش زمینی و هوایی اتفاق می افتد که برای این دو روش باید مراقبت ها و پرهیزاتی رعایت شود تا برای بهبود بینی و نتیجه جراحی بیمار اختلالی ایجاد نشود.

مسافرت هوایی بعد از جراحی بینی

برای مواردی که بیمار به منظور توریست درمانی و انجام جراحی زیبایی بینی به وسیله هواپیما مسافرت می کند نیاز است تا پس از انجام جراحی بینی مجدد به شهر و کشور خود بازگردد. در این مورد بهتر است تا پس از عمل زیبایی بینی بیمار حداقل ۱۰ روز مسافرت با هواپیما خودداری کند.

مسافرت بعد از عمل بینی

رانندگی بعد از عمل بینی

در صورتی که نیاز به رانندگی بعد از عمل بینی دارید. حداقل باید ۷ یا ۸ روز از رانندگی کردن خودداری کنید. تا به بافت های بینی آسیب نرساند. همچنین به دلیل وجود اثرات داروهای بیهوشی و امکان خواب آلودگی رانندگی برای بیمار خطر دارد. همچنین پس از مدت ۸ روزه بعد از جراحی بینی.در صورت رانندگی کردن از سرعت زیاد پرهیز کنید تا در اثر امکان تکان شدید به بینی آسیب وارد نشود.

با رعایت کردن نکات فوق میتوانید نتیجه جراحی بینی خود را به بهترین شکل داشته باشید و از حس ظاهری زیبا لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *