ماساژ بینی بعد از جراحی بینی

ماساژ بینی بعد از جراحی بینی

ماساژ بینی بعد از جراحی بینی، برای از بین رفتن تورم ایجاد شده پس از جراحی زیبایی بسیار کمک کننده می باشد. پس از عمل زیبایی بینی، به دلیل شکستگی ایجاد شده بر استخوان بینی همچنین برش در بافت پوست بینی پس از جراحی بینی و اطراف آن دچار تورم شدید میشود. این تورم به مرور زمان و با استفاده از چسب بینی از بین می رود. اگر بخواهیم زمان حدودی برای از بین رفتن تورم بینی مثال بزنیم. در حدود یک سال زمان نیاز است تا تمام ورم های بینی از بین برود.در این مقاله می خواهیم به آموزش ماساژ بینی بعد از عمل بینی بپردازیم.

 

ماساژ بینی بعد از عمل بینی

همان طور که گفته شد پس از جراحی زیبایی بینی، بشدت بینی بیمار دچار ورم می شود. برای از بین بردن تورم ایجاد شده، علاوه بر چسب زدن بینی، نیازمند آن است که بینی بیمار روزانه به دفعات ماساژ داده شد تا فرایند بهبود ورم بینی سرعت بخشد.

ماساژ دادن بینی می توان شکل بینی را به فرم دلخواه هدایت کرد و فرایند بهبود ورم های بینی را  تسریع کرد.

ماساژ بینی بعد از جراحی بینی

آموزش ماساژ بینی

برای شروع ماساژ بینی بهتر است روبروی آینه قرار بگیرید و سپس ابتدا بینی خود را بشویید.برای انجام ماساژ بینی می توانید با انگشتان خود طرفین تیغه بینی را از سمت نوک بینی به سمت بالای بینی ماساژ دهید.همچنین می توانید با هدایت کردن انگشتان خود از سمت پره های بینی به سمت نوک بینی ورم نوک بینی را بهبود بخشید.توسعه می شود تا حتماً قبل از تعویض چسب بینی ماساژ بینی انجام شود و همچنین روزانه به دفعات با وجود چسب بینی ماساژ بینی انجام شود.

 همچنین می توانید جهت یادگیری بهتره ماساژ بینی بعد از جراحی بینی ویدئوی زیر را آموزش ماساژ بینی توسط دکتر فریدون پورنصر توضیح داده شده است را مشاهده کنید.

 

نظرات و سوالات خود را در ارتباط با ویدیو آموزش ماساژ بینی می توانید در دیدگاه های این مقاله با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *