فیلم عمل جراحی بینی

فیلم عمل جراحی بینی

معمولا هر شخصی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی می‌گیرد از کنجکاو به دانستن مراحل انجام عمل بینی می‌شود و برای بعضی دیدن فیلم عمل جراحی بینی نیز می‌تواند مفید باشد و ترس جراحی بینی را برای ایشان کم کند. اگر شما نیز به دنبال دیدن فیلم عمل جراحی بینی هستید در ادامه این مطلب می‌توانید گوشه هایی از عمل زیبایی بینی را مشاهده کنید.

مراحل انجام عمل بینی

قبل از این که بیننده فیلم جراحی بینی باشید مراحل انجام عمل زیبایی بینی را به ترتیب برای شما توضیح می‌دهیم تا ببینید در حین جراحی زیبایی بینی چه مراحلی طی می‌شود تا بینی بیمار به شکل و فرم نهایی دلخواه برسد.

فیلم عمل جراحی بینی

  1. ابتدا بیمار بیهوش می‌شود و کادر جراحی علائم حیاتی بیمار را کنترل کرده و برای جراحی بینی آماده می‌کنند.
  2. سپس پزشک جراحی بینی را با ایجاد شکافی در زیر بینی و بین سوراخ‌های بینی شروع کرده و در صورتی که نیاز به جمع کردن پره های بینی باشد در اطراف پره های بینی نیز شکاف ایجاد می‌کند.
  3. پس از برش دادن بینی پوست بینی از استخوان بینی جدا شده و کنار زده می‌شود و با گیره های مخصوص نگه داشته می‌شود تا جراح بتواند تغییرات لازم را بر روی استخوان بینی و نوک بینی بدهد.
  4. سپس نسبت به بینی بیمار و تغییرات مورد نیاز جراح اقدام به برداشت قوز بینی با روش سوهان کشی تیغه بینی یا رفع انحراف بینی و یا تغییر شکل غضروف نوک بینی می‌کند.
  5. پس از آن که جراح تغییرات لازم را بر روی بینی بیمار داد،پوست روی بینی را بازگردانده و قسمت های برش داده شده را بخیه می‌زند.
  6. در آخر و پس از بخیه زدن بینی جراح بینی بیمار را با گچ مخصوص بسته و بیمار آماده به هوش آمدن می‌شود.

در زیر می‌توانید تمامی مراحل گفته شده را از زبان دکتر فریدون پورنصر در حین جراحی بینی مشاهده بکنید.


فیلم جراحی زیبایی بینی

پس از آن که مراحل انجام جراحی زیبایی بینی را در بالا مشاهده کردید در ویدئوی زیر می‌توانید مراحل انجام جراحی بینی را کامل مشاهده کنید. پیشنهاد می شود این ویدئو را با صدا گوش دهید که در آن توضیحاتی از زبان دکتر فریدون پورنصر داده می‌شود.


لازم به ذکر است برای مشاهده دیگر ویدئو های جراحی بینی و یا تیزر های ساخته شده از نمونه جراحی های دکتر پورنصر نیز می‌توانید توسط دکمه زیر صفحه ما را در سایت آپارات دنبال نمایید.

کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *