عمل زیبایی بینی در کلینیک یا بیمارستان

عمل زیبایی بینی در کلینیک یا بیمارستان

اگر تصمیم به انجام عمل بینی داشته باشید بعد از انتخاب بهترین جراح بینی امکان دارد برایتان این سوال پیش بیاید که فرق بین عمل زیبایی بینی در کلینیک یا بیمارستان چیست؟ امکان دارد عده ای احساس کنند که جراحی بینی در بیمارستان بهتر انجام می شود. در این مقاله به شما کامل توضیح داده میشود که تفاوت بین عمل زیبایی بینی در کلینیک یا بیمارستان چیست تا اگر شما هم برایتان این سوال مطرح شده باشد بتوانید جواب آن را متوجه شوید.

عمل زیبایی بینی در کلینیک یا بیمارستان

جراحی بینی در بیمارستان

بیمارستان معمولا مناسب انجام جراحی هایی است که نیازمند بستری شدن طولانی بیمار می باشد. تا بیمار در دوران بستری خود تحت نظر تیم متخصص بیمارستان قرار بگیرد تا بهبود شرایط عمومی آن زیر نظر باشد. همچنین جراحی در بیمارستان مناسب افرادی که سابقه بیماری های قلبی و عروقی دارند می باشد تا اگر در حین جراحی اتفاقات غیر معمول برای بیمار مشاهده شود تیم متخصص بتوانند با تجهیزات موجود شرایط عمومی بیمار را استیبل یا نرمال برسانند. همچنین هزینه جراحی در بیمارستان به نسبت کلینیک بسیار بالا تر می باشد. برای جراحی بینی اگر شما سابقه بیماری خاصی مثل بیماری قلبی عروقی دارید باید با پزشک خود در جلسه مشاوره این موضوع را در میان بگذارید تا در صورت صلاحدید پزشک انجام عمل بینی شما در بیمارستان انجام شود. ولی اگر سابقه بیماری خاصی ندارید می توانید با خیال آسوده جراحی بینی خود را در کلینیک انجام دهید.

عمل زیبایی بینی در کلینیک یا بیمارستان

جراحی بینی در کلینیک

جراحی بینی نیازمند بستری شدن طولانی مدت بیمار نمی باشد و معمولا پس از انجام عمل بینی بیمار پس از ۵ الی ۶ ساعت می تواند مرخص شود. کلینیک مرکز تخصصی جراحی های محدود می باشد که نیازمند مراقبت های طولانی مدت از بیمار نمی باشد. از آنجایی که بیشتر کاندیدای جراحی بینی در جوانان مشاهده می شود پس انجام جراحی بینی در کلینیک برای این افراد مناسب می باشد.

از نظر تیم متخصصی که در کلینیک مشغول به کار هستند نیز باید بیان کرد که گاها اتفاق می افتد که مثلا یک متخصص بیهوشی هم در بیمارستان مشغول به کار است و هم در کلینیک. پس از نظر تیم متخصص هم تفاوتی بین بیمارستان و کلینیک وجود ندارد. تنها همانطور که گفته شد بیمارستان به دلیل دارا بودن تجهیزات مناسب مراقبت از بیماران در مدت طولانی تر از کلینیک مناسب می باشد که اگر بیماری دارای سابقه بیماری های خاص نباشد این موضوع فرقی برای وی ندارد.

 

با توجه به گفته های بالا پس اگر شما دارای بیماری خاصی نمی باشید و همچنین شرایط سنی و فیزیکی شما مناسب است تفاوتی بین عمل زیبایی بینی در کلینیک یا بیمارستان برای شما نمی باشد و فقط انجام عمل بینی در بیمارستان برای شما هزینه بیشتری در بر دارد که با توجه به گفته های بالا توجیه اقتصادی با شرایط فعلی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *