عمل بینی عروسکی فانتزی برای چه کسانی مناسب است؟

عمل بینی عروسکی فانتزی

عمل بینی عروسکی فانتزی چند سالی است که در بین خانم ها و حتی آقایان رواج پیدا کرده است. فرم بینی باید متناسب با اجزای صورت باشد نه متناسب با سلیقه شخصی.  باید بدانید که بینی عروسکی برای تمامی صورت ها مناسب نیست. مثلا اگر شما صورت و بینی بزرگ دارید، بینی فانتزی و یا عروسکی به فرم صورت شما نمی آید و باید از فکر آن بیرون بیایید. ایا اگر بینی بزرگ و گوشتی دارید هم توصیه نمیشود عمل بینی عروسکی فانتزی انجام دهید. بیشتر این مدل از جراحی بینی با صورت های لاغر و بینی های استخوانی مناسب و مورد قبول به انجام می رسد.

پس اگر شما نزد جراح با تجربه برای جراحی بینی خود رفته باشید نسبت فرم صورت شما باید این توضیحات را به شما بدهد تا با دیده باز نسبت به فرم انتخابیه بینی خود برای عمل جراحی تصمیم گیری کنید.

فرم عمل بینی عروسکی فانتزی از کجا می آید؟

در گذشته به دلیل پیشرفته نبودن علم جراحی و نواقصی که متد های جراحی آن زمان داشت جراحان از طبیعی شکل دادن بینی ناتوان بوده اند و بینی های جراحی شده دارای قوس زیادی میشد و یا نوک بینی بیش از حد جمع و نامتقارن می شد. در آن زمان با پر سرو صدا شدن فیلم کارتونی داستان اسباب بازی ها توجیه جراحان برای این ایرادات به وجود آمده برای بیماران خود آن بود که بینی شما با فرم عروسکی و فانتزی جراحی شده است.

عمل بینی عروسکی فانتزی

از طرفی چون هزینه جراحی بینی برای قشر مرفع جامعه مقدور بود و عمل بینی نوعی کلاس به حساب می آمد، این مدل بینی در نظر مردم نوعی کلاس به حساب می آمد و در ذهن همه ماندگار شد.

باید در نظر داشت بینی طبیعی، بینی بدون نقص و متناسب با اجزای دیگر صورت می باشد نه بینی دارای ایرادات ظاهری. چون بینی دارای قوس زیاد مشکلات تنفسی را برای بیمار به همراه دارد.

بینی بزرگ خاصیت ایرانی ها

در ایران با داشتن نژادی با بینی های بزرگ عمل زیبایی بینی از رایج ترین و پر طرفدار ترین جراحی های زیبایی به حساب می آید. به همین خاطر اکثر کسانی که تصمیم به عکل بینی دارند خواستار کوچک شدن بینی خود هستند. البته باید این نکته را در نظر داشت که ببنی نیز باید اندازه آن به نسبت دیگر اجزای صورت باشد و مثل آن میماند که شخصی علاقه داشته باشد تا فاصله چشمان آن از هم بیش از حد معمول نزدیک باشد که این علاقه شاید از نظر شما مضحک و غیر معمول باشد.

جال است بدانید در آسیای شرقی به دلیل کوچک بودن زیاد بینی مردم اکثر اشخاصی که تصمیم به جراحی زیبایی بینی دارند خواستار بزرگتر شدن بینی خود هستند.

پس بینی باید نه خیلی برای صورت بزرگ باشد و نه خیلی کوچک.

تناسب بین اجزای صورت

لزوما هر بینی کوچکی متناسب با دیگر اجزای صورت نمی باشد. در مواردی هست که بینی به خودی خود برزگ نیست ولی به دلیل کوچک بودن زیاد چانه و گونه بینی بزرگ به نظر میاید و برای اصلاح فرم صورت (اگر بینی انحراف و قوز نداشته باشد) باید به دنبتل بزرگ کردن چانه و گونه رفت تا عمل بینی.در اینصورت هماهنگی بین اجزای صورت اتفاق می افتد.

خرناس شبانه نتیجه بینی عروسکی

افرادی هستند که برای جراحی بینی قسمت سلامت و تنفس درست بعد از عمل بینی را فرآموش می کنند و فقط ظاهر بینی برایشان مهم است. بینی عروسکی با قوس زیاد فدا کننده تنفس درست و راحت می باشد. در این صورت فرد پس از عمل بینی با مشکلات تنفسی و خروپف هنگام خواب باید دست و پنجه نرم کند. پس امکان دارد که بین به اصطلاح زیبایی بینی عروسکی و تنفس راحت پس از جراحی بینی یکی را انتخاب کنید.

چه کسانی می توانند بینی عروسکی داشته باشند؟

همانطور که گفته شد کسانی می توانند بینی خود را کوچک کنند که بینی ای بزرگتر از دیگر اجزای صورت خود داشته باشند. همچنین با کوچکتر کردن و قوس دار کردن بینی خود مشکل تنفسی برایشان به وجود نیاید.

بینی گوشتی به خاطر پوست ضخیمتر آن نسبت به بینی استخوانی کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی عروسکی نیست. پس برای بینی استخوانی می شود این نوع جراحی را انجام داد. و بینی گوشتی به دلیل خطر وجود جای زخم باید واقع بینانه تصمیم بگیرند و شکل طبیعی را برای بینی خود انتخاب کنند.

عمل بینی عروسکی فانتزی

تعریف زیبا شناسی صورت

بینی عروسکی باید با فرم صورت بیمار سازگار باشد. مثلا باید زاویه بین لب و بینی ۹۰ تا ۱۰۰ درجه باشد و برای داشتن بینی فانتزی باید این زاویه را به ۱۱۰ درجه رساند که برای هر نوع صورتی مناسب نیست و همینطور امکان ضربه رساندن به اجزای داخلی بینی است. پس این زاویه مصنوعی برای بینی نیازمند پوست و غضروف مناسب می باشد.

در صورتی که تصمیم به جراحی بینی عروسکی دارید حتما باید در جلسه مشاوره قبل از عمل بینی با پزشک خود مشورت کنید و در صورتی که بنا به تشخیص پزشک خود انجام جراحی بینی فانتزی برای شما مشکل ساز است برای انجام آن اسرار نورزید.

در مقاله ای به طور کامل در مورد این که بینی زیبا چه شکلی است؟ و راه های شناخت آن توضیح داده ایم که با مطالعه آن نیز می توانید دریابید که بینی زیبا با بینی عروسکی کاملا متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *