جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

در جراحی بینی طبیعی همانطور که از اسمش پیداست. جراح تمام تلاش خود را می کند که به رفع نواقص بینی بپردازد و ظاهر بینی را را به صورت طبیعی و متناسب با دیگر اجزای صورت حفظ کند.
در بسیاری از موارد علی الخصوص در بیماران آقا. تمایلی به مشخص شدن ظاهر بینی به انجام شدن جراحی بینی بر روی آن نیست و بیمار ترجیح می دهد که فقط نواقص بینی خود در حین عمل زیبایی بینی برطرف شود و یک بینی طبیعی و سالم داشته باشد.

مزایای جراحی بینی طبیعی

• عمل بینی طبیعی تلاش می‌شود تا سوراخ های بینی خیلی کوچک نشود.
• قوس بر روی تیغه بینی بسیار کم می باشد و جراح بیشتر تمرکز بر زاویه مناسب بین بینی با پیشانی دارد.
• در بینی های طبیعی نوک بینی زاویه بین ۹۰ تا ۹۵ درجه با لبه بالای بیمار دارد. که آنچنان سربالا نوک بینی را نشان می دهد.
همچنین می توان و اصلی ترین مزیت عمل بینی طبیعی. این موضوع را اشاره کرد که ظاهر بینی فانتزی شاید در ابتدا جذاب و یا زیبا باشد اما با گذر زمان امکان دلزدگی از ظاهر بینی وجود دارد.

انتخاب بهترین جراح برای انجام جراحی بینی طبیعی

در مطالب قبل به راه های انتخاب بهترین جراح بینی اشاره داشته ایم. همچنین برای انتخاب در راه مناسب برای انجام عمل جراحی بینی به صورت طبیعی. نکات گفته شده بسیار حائز اهمیت می باشد.
همچنین جراح مناسب برای انجام این فرم از جراحی بینی باید تخصص لازم در علم زیبایی شناسی و همچنین ریاضیات را داشته باشد تا بتواند تناسب مناسب بین بینی و اجزای دیگر صورت را اعمال کند.

نمونه جراحی بینی دکتر فریدون پورنصر

بهترین نوع بینی برای انجام عمل بینی طبیعی

بینی ها در سه دسته گوشتی استخوانی و نیمه غضروفی قرار دارند. بهترین نوع بینی برای انجام عمل زیبایی بینی طبیعی، بینی گوشتی می باشد. بینی گوشتی به دلیل ضخیم بودن پوست آن.در عمل بینی جراح نمی‌تواند تغییرات بسیاری را در ظاهر بینی اعمال کند. پس کسانی که دارای بینی گوشتی هستند. از انجام جراحی بینی به روش طبیعی بهترین نتیجه را می‌توانند دریافت کنند.

تفاوت بینی طبیعی و فانتزی

بینی های فانتزی دارای نوک سربالا ، قوس در تیغه بینی و سوراخ های بینی کوچک می باشد. که این موارد در بینی طبیعی وجود ندارد. مشهود ترین تفاوت بین بینی های فانتزی عروسکی و بینی های طبیعی در زاویه بین لب بالا و بینی می باشد. در بینی های طبیعی این زاویه بین ۹۰ الی ۹۵ درجه می باشد و در بینی های عروسکی و یا فانتزی بین ۱۰۰ الی ۱۵۰ درجه است. که نتیجه آن سربالا شدن بینی می باشد.

 

پس در این مقاله متوجه شدیم که ویژگی های بینی طبیعی به چه صورت می باشد. همچنین دریافتیم که عمل بینی طبیعی برای چه نوع از بینی ها مناسب تر است و تفاوت های میان بینی های فانتزی و طبیعی را نیز متوجه شدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *