عمل بینی در دوران کرونا

عمل بینی در دوران کرونا

عمل بینی در دوران کرونا یکی از دغدغه های بیمارانی است که تصمیم به جراحی بینی دارند با آن روبرو شده اند. در این مقاله تصمیم راهنمایی های لازم برای انجام عمل بینی در دوران کرونا را به شما توضیح دهیم تا اگر نگرانی برای انجام جراحی بینی در این دوران دارید بتوانید با دید باز به انجام جراحی زیبایی بینی اقدام نمایید.

مراحل انجام عمل بینی در دوران کرونا

با توجه به اینکه مجوز جراحی زیبایی بینی صادر شده است و بیماران با رعایت نکات ایمنی زین پس می‌توانند اقدام به عمل زیبایی بینی نمایند. لازم است تغییرات ایجاد شده در روند عمل زیبایی بینی (عمل رینوپلاستی) را بیماران با آن آشنا شوند و بدانند قبل از جراحی چه مراحلی به عمل بینی اضافه شده است.

پیش از شیوع ویروس کرونا ق(کووید ۱۹) از جراحی لازم بود تا بیمار آزمایش خون و فتوگرافی پزشکی انجام دهد.

عمل بینی در دوران کرونا

 

با توجه به حساسیت پیش آمده به دلیل ویروس کرونا (کووید ۱۹) و شروع مجدد جراحی های زیبایی با توجه به دستورالعمل جدید وزارت بهداشت لازم است تا نکات ایمنی و بهداشتی بیش از پیش رعایت شود که ایمنی فردی بیماران برای جلوگیری از ابتلا به کرونا ویروس رعایت شود.

به همین منظور لازم است تا پیش از انجام جراحی رینوپلاستی بیمار علاوه بر انجام آزمایش خون و فتوگرافی پزشکی . سی تی اسکن از ریه نیز انجام دهد تا پیش از انجام جراحی رینوپلاستی بیمار از نظر ابتلا به کرونا ویروس کنترل شود تا در صورتی که علائمی از ابتلا به کرونا در وی دیده شود از انجام عمل زیبایی بینی (عمل رینوپلاستی) منع شود تا امنیت خود و دیگران را به خطر نیندازد.

همچنین پیش از جراحی و پس از آن تماماً اتاق جراحی استریل و ضد عفونی می‌شود تا کاملا از هر خطری برای ابتلا به کرونا ویروس بیماران در امان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *