عمل بینی در ایام عید نوروز

عمل بینی در ایام عید نوروز

انجام عمل بینی در ایام عید نوروز بسیار پُر طرفدار می‌باشد. زیرا تعطیلات عید نوروز فرصت مناسب برای بیمارانی می‌باشد که شاغل و یا دانشجو می‌باشند و تمایل به مرخصی گرفتن و یا عقب ماندن از کلاس های خود را ندارند. اما اگر تصمیم به عمل بینی در ایام عید نوروز دارید باید به نکاتی توجه داشته باشید تا بتوانید به موقع اقدام به جراحی زیبایی بینی خود نمایید.

چه زمانی باید برای جراحی بینی در عید اقدام کنیم؟

این نکته را در نظر داشته باشید که تقاضا برای عمل زیبایی بینی قبل از ایام عید نوروز بسیار بالا می‌رود و وقت پزشکان از نیمه دوم ماه اسفند تا عید نوروز بسیار پُر می‌شود. پس نکته اولی که باید در نظر داشته باشید آن است که برای مشاوره قبل از عمل بینی خود از ابتدای اسفند ماه اقدام نمایید تا زودتر برای وقت جراحی زیبایی بینی خود هماهنگی لازم را با پزشک خود داشته باشید.

در ایام نوروز عده ای از پزشکان هفته اول عید به مرخصی می‌روند و عده ای دیگر هفته دوم و تعدادی از پزشکان هستند که کل دو هفته عید نوروز را به تعطیلات می‌روند. پس در جلسه مشاوره قبل از جراحی زیبایی بینی خود از برنامه تعطیلات پزشک خود اطلاع بگیرید و نسبت به آن تاریخ جراحی بینی خود را با پزشک خود هماهنگ کنید.

عمل بینی در ایام عید نوروز

اگر تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی خود در روز های پایانی اسفند ماه را دارید. بدانید که در روز های پایانی اسفند ماه تقاضا برای جراحی بینی بسیار زیاد است. زیرا پس از جراحی بیماران فرصت مناسب را برای استراحت و بهبودی در ایام عید نوروز دارند. پس با توجه به این موضوع باید هرچه سریع تر برای تعیین وقت جراحی بینی خود اقدام نمایید.

پس از عمل بینی در ایام عید نوروز

اگر قبل از تعطیلات عید نوروز اقدام به عمل بینی داشته باشید. حدود ۸ روز پس از جراحی بینی نیازمند آن است تا جهت برداشتن گچ بینی خود نزد پزشک خود بروید تا پزشک گچ بینی شما را بردارد و آموزش لازم جهت تعویض چسب بینی را به شما بدهد تا بتوانید حدود یک روز در میان چسب بینی خود را تعویض کنید. از آن جایی که توضیح داده شد پزشکان در تعطیلات نوروز عده ای هفته اول و عده ای هفته دوم و عده ای نیز کل تعطیلات را به مرخصی می‌روند. باید با پزشک خود پس از عمل بینی خود هماهنگی لازم را برای روز برداشتن گچ بینی خود انجام دهید.

پس با توجه به موارد گفته شده از آنجایی که تعطیلات عید نوروز بهترین زمان جراحی بینی برای افراد شاغل و دانشجو می‌باشد. باید در زمان درست و به موقع اقدام نمایید تا بتوانید وقت مناسب برای عمل بینی را از پزشک خود دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *