عمل بینی از دم قسط

عمل بینی از دم قسط

اگر در اینترنت جستجو داشته باشید و جمله عمل بینی از دم قسط را سرچ کنید. سایت هایی از برخی همکاران را مشاهده می کنید که عمل بینی از دم قسط انجام می دهند. در این مقاله به بررسی این موضوع که آیا جراحی بینی به صورت اقساطی امکان پذیر است یا خیر و پزشکی که جراحی بینی را به صورت اقساطی انجام می دهد می شود به عنوان گزینه درست برای انجام جراحی زیبایی بینی انتخاب کرد یا خیر؟

عمل بینی از دم قسط

این جمله به آن معنی می باشد که بیمار برای انجام عمل زیبایی بینی هیچ مبلغی پرداخت نمی کند و تمام هزینه های جراحی اعم از مواد مصرفی داخل اتاق عمل، هزینه اتاق عمل، دستمزد پرسنل جراحی و دستمزد جراح بینی پس از جراحی بینی از دم قسط به صورت ماهیانه پرداخت می شود.

این نکته که عده ای از بیمارانی که تصمیم به انجام عمل زیبایی بین را دارند و دارای مشکلات مالی می باشند کاملا قابل درک می باشد. اما آیا جراحی زیبایی بینی آنقدر در اولویت می باشد که بیمار به صورت اقساطی بخواهد آن را انجام دهد؟ آیا پزشکی که جراحی بینی را به صورت اقساطی انجام می دهد از تبحر کافی برای انجام عمل بینی بدون نقص برخوردار می باشد ؟

عمل بینی از دم قسط

پاسخ به سوال

در حقیقت پزشکانی که جراحی زیبایی بینی را به صورت اقساطی انجام می دهند ۲ حالت را دارا می باشند. یا پزشکانی هستند که به تازگی جراحی بینی را شروع کرده اند و از تجربه کافی برخوردار نیستند و با انجام جراحی بینی اقساطی می خواهند تعداد بیماران خود را برای کسب تجربه بیشتر بالا ببرند و یا پزشکانی می باشند که از تبحر کافی برای انجام جراحی بینی برخوردار نیستند و تعداد بیماران ناراضی آن ها قابل توجه می باشند و با انجام جراحی بینی اقساطی سعی بر بازگردانی تعداد بیماران خود دارند.

جراح بینی که از تبحر لازم برای انجام عمل بینی برخوردار می باشد. قطعا وقت و حوصله لازم برای پیگیری پرداختی های اقساط بیماران پس از جراحی زیبایی را ندارد و توانمند قبول حاشیه های موجود در اقساطی کردن عمل بینی نمی باشد. همچنین برای همچین اقدامی نیازمند وجود حسابدار برای پیگیری وصولی های بیماران می باشد که از وقت و حوصله جراح بینی که تعداد جراحی های آن در طول ماه بالا می باشد خارج می باشد.

پس طبق ضرب المثل معروف که می گوید “هیچ ارزانی بی حکمت نیست” این موضوع برای عمل بینی اقساطی نیز صدق می کند. پس به شما عزیزانی که تصمیم به جراحی زیبایی بینی دارید توصیه می شود که پس از انتخاب بهترین جراح بینی و متوجه شدن مبلغ جراحی بینی آن پزشک در صورت کمبود بودجه خود کمی برای انجام جراحی بینی خود صبر داشته باشید تا بودجه جراحی تکمیل شود و سپس اقدام به آن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *