شرایط لازم برای جراحی زیبایی بینی

شرایط لازم برای جراحی زیبایی بینی

برای هر فرد داشتن شرایط لازم برای جراحی زیبایی بینی یکی از مهمترین شرط های انجام عمل زیبایی بینی می‌باشد. به طبع عمل بینی برای همه افراد مناسب نمی‌باشد و باید فردی که تصمیم به جراحی بینی (رینوپلاستی) دارد باید از نظر روحی و جسمی مناسب برای جراحی باشد. در این مقاله به بررسی شرایط کامل بیمار برای عمل بینی می‌پردازیم.

شرایط لازم برای جراحی زیبایی بینی

برای انجام جراحی زیبایی بینی بیمار در ابتدا باید توسط پزشک مشاوره قبل از عمل بینی انجام شود تا شرایط ابتدایی بیمار توسط پزشک کنترل شود. سپس از نظر شرایط روحی نیاز است تا بیمار کنترل شود. کسانی که دارای وسواس فکری شدید می‌باشند برای انجام عمل زیبایی بینی مناسب نمی‌باشند. زیرا هر مقدار که جراحی بینی موفق باشد از نظر این افراد نتیجه جراحی برایشان راضی کننده نمی‌باشد.

پس از این که سلامت روانی بیمار مورد تایید پزشک قرار گرفت لازم است تا سلامت فیزیکی بیمار نیز بررسی گردد.

شرایط لازم برای جراحی زیبایی بینی

برای این منظور نیاز است تا بیمار پیش از جراحی بینی (رینوپلاستی) آزمایشاتی را برای تأیید سلامت فیزیکی خویش انجام دهد. این آزمایشات به انجام آزمایش خون و ام آر آی خلاصه می‌شود.

توسط این آزمایش ها مشخص می‌شود تا بیمار برای انجام عمل زیبایی بینی مناسب می‌باشد یا خیر. البته در کنار این آزمایشات لازم است تا بیمار سابقه بیماری یا مصرف داروی خاصی نداشته باشد.

پس در صورتی که از قبل سابقه بیماری خاصی و یا مصرف داروی خاصی دارید لازم است تا به پزشک خود در جلسه مشاوره قبل از عمل بینی اطلاع دهید.

توصیه دکتر فریدون پورنصر جراح بینی

انجام جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) در کنار سادگی آن نسبت به دیگر جراحی های زیبایی لازمه سلامت کامل فردی و روانی بیمار دارد تا پس از انجام جراحی بیمار دچار مشکلات پیش بینی نشده خاصی نگردد و از نتیجه مطلوب از عمل بینی خود برخوردار گردد. پس در جلسه مشاوره قبل از جراحی زیبایی خود هر سابقه بیماری و یا مصرف دارویی که از قبل داشته آید به پزشک خود توضیح دهید تا در صورت مصرف دارویی که تداخل با عمل بینی دارد پزشک شما شرایط لازم را برای آمادگی شما برای جراحی بینی محیا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *