جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون

جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون

اگر یک سرچ در اینترنت و یا در شبکه های اجتماعی بزنید. به تبلیغاتی با عنوان جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون برخواهید خورد. در این مقاله می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم که آیا واقعاً در سال ۱۳۹۸ انجام جراحی زیبایی بینی با قیمت حدود دو میلیون تومان امکان پذیر است؟

عوامل تعیین کننده قیمت عمل بینی

برای انجام عمل زیبایی بینی. نیازمند تیمی از متخصصین و تکنسین های متفاوت در کنار جراح بینی می باشند. در کنار این تیم جراحی بینی در کلینیک و یا بیمارستان انجام میشود. پس همانطور که گفته شد تیم جراحی بینی که متشکل از جراح بینی، متخصص بیهوشی، تکنسین اتاق عمل، دستیار جراح بینی و پرستاران همگی برای انجام رساندن جراحی بینی نیازمند دریافت دستمزد می باشند.

در کنار تیم متخصص عمل جراحی بینی، هزینه کلینیک یا بیمارستان نیز به مبلغ جراحی بینی اضافه می گردد. در خصوص هزینه کلینیک و بیمارستان نیز باید گفت که عمل زیبایی بینی در بیمارستان نسبت به کلینیک جراحی بیشتر است. که تقریبا اکثر جراحان بینی جهت کمتر شدن هزینه جراحی بینی برای بیماران، انجام عمل بینی را در کلینیک انجام می دهند. در مقاله های قبلی نیز در مورد تفاوت عمل زیبایی بینی در کلینیک یا بیمارستان به طور کامل توضیح داده ایم.

پس با شرایط گفته شده و تعداد نفراتی که در انجام جراحی بینی نقش دارند و همچنین هزینه کلینیک یا بیمارستان جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون در سال ۱۳۹۸ غیر ممکن است.

جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون

عمل بینی ارزان

برخی پزشکان هستند که به دلیل جذب بیماران زیاد و یا رقابت با سایر جراحان دستمزد جراحی بینی خود را به حداقل رسانده و یا در برخی موارد حذف می کنند. این اقدام بیشتر برای جذب تعداد زیادی بیمار و در نهایت استفاده از قانون دامپینگ می باشد که به حذف رقبا می انجامد.نتیجه این اقدام متاسفانه به سود بیماران نمی باشد. چرا که جراحی که با قیمت خیلی پایین اقدام به انجام جراحی بینی می کند. به همین دلیل تعداد بیماران خود را افزایش می دهد. که مجبور است روزانه تا ۸ یا ۹ عمل بینی انجام دهد. در هر صورت جراح انسان می باشد و محتمل خستگی می باشد و نیاز به بازدهی کاری دارد. نتیجه این اقدام کیفیت جراحی بینی را به شدت پایین می آورد که برای بیمار مشکلات جدی ای را بعد از عمل بینی در پی دارد.

پس بنا به مثل معروف ” هیچ ارزانی بی علت نیست ” در خصوص جراحی زیبایی بینی نیز این مثل صدق میکند و قطعا جراحی بینی ارزان مشکلات بعد از عمل جراحی را برای بیمار به دنبال دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *