ترمیم جزئی بعد از جراحی بینی

ترمیم جزئی بعد از جراحی بینی

انجام ترمیم جزئی بعد از جراحی بینی امکان دارد برای بعضی از بیماران لازم باشد. که به طبع نسبت به جراحی اولیه دوران نقاهت کمتری را دارا می باشد. با این حال امکان دارد بیماران پس از ترمیم جزئی بعد از جراحی بینی نیز کبودی و ورم تا چند هفته پس از ترمیم بینی خود داشته باشند. البته این موضوع به جنس و ضخامت پوست بیمار مربوط می باشد که اگر بیمار دارای پوست ضخیم باشد ورم بینی آن بیشتر از بیماری با پوست نازک است.

ترمیم جزئی بعد از جراحی بینی

ترمیم جزئی بعد از عمل زیبایی بینی می تواند بدون بیهوشی باشد و اصلاحات کوچکی که بعد از عمل بینی رفع نشده توسط پزشک برطرف شود. این اصلاحات می تواند سوهان کشی تیغه بینی باشد و یا اصلاح پره های بینی و همچنین حذف قسمتی از غضروف بینی باشد.

البته در مواردی به تشخیص پزشک می تواند این اصلاحات به صورت غیر جراحی باشد که برای مثال می توان باو پر کننده های پوستی ایرادات کوچک را برطرف کند و ظاهر بینی را به آن چیزی که باید برساند.

ترمیم جزئی بعد از جراحی بینی

چند درصد از بیماران نیاز به ترمیم دارند؟

جراحان بینی در طول عمل زیبایی بینی نسبت به تخصص و تبحر خود اصلاحات لازم را بر روی بینی بیمار انجام داده و تلاش بر آن است که بینی بیمار بدون هیچ مشکلی بهبود یابد. اما در دوران نقاهت پس از جراحی زیبایی بینی برای ۵ الی ۱۰ درصد از بیماران بروز مشکلات ظاهری کمی امکان دارد به وجود بیاید که در صورت مشاهده آن می توان با روش های ترمیمی موجود بهبود یابد.

ترمیم جزئی به روش بسته

در این روش جراحی برای انجام تغییرات مورد نیاز در جراحی ترمیمی، برش های لازم را در داخل سوراخ های بینی انجام می دهد تا بینی مجدد دارای بخیه ظاهری نشود و همچنین ورم و کبودی بینی کمتر نمایان شود که حاصل آن دوران نقاهت کمتری را برای بیمار داشته باشد. در این روش با برش دادن داخل بینی جراح دسترسی مناسب را برای انجام اصلاحات مورد نیاز چه در تیغه بینی و چه در غضروف بینی را دارد و پس از انجام تغییرات لازم برش های ایجاد شده را بخیه زده و ظاهر بینی بدون اثری از بخیه باقی می ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *