تاثیر پوست در جراحی ترمیمی بینی چیست؟

تاثیر پوست در جراحی ترمیمی بینی

پوست لباس بینی شما است و همینطور که در مقالات قبلی در مورد اهمیت پوست در عمل بینی صحبت شد در این مقاله در مورد تاثیر پوست در جراحی ترمیمی بینی صحبت می کنیم تا ببینیم برای انجام عمل مجدد بینی پوست باید چه شرایط و یا فاکتورهایی را دارا باشد.

تاثیر پوست در جراحی ترمیمی بینی

اگر شما به دلایلی تصمیم به جراحی ترمیمی بینی دارید، باید بدانید که در جراحی ترمیمی پوست فاکتور اصلی می باشد که کشش و فضای مناسب برای تغییر شکل داشته باشد . امکان دارد در بعضی جراحی ها پوست به اصطلاح کم بیاید و مساحت کافی را نداشته باشد. پس حتما قبل از اقدام به جراحی ترمیمی پوست باید توسط پزشک مساحت پوست مورد برسی قرار بگیرد.

 

 

تاثیر پوست در جراحی ترمیمی بینی

راه حل پوست با مساحت کم چیست؟

اگر پوست شما دارای مساحت کم برای جراحی بینی باشد. همانطور که برای تاثیر پوست در جراحی ترمیمی بینی گفتیم،  این به آن معنا نیست که نمی توانید عمل بینی مجدد انجام دهید. باید قبل از اقدام به جراحی مجدد بینی راه کار هایی برای افزایش مساحت پوست بینی انجام شود.

پوست بدن به دلیل داشتن کلاژن دارای قابلیت انعطاف می باشد. با انجام ماساژ پوست بینی می توانید با استقاده از قابلیت کش سانی پوست به افزایش مساحت پوست بینی کمک کنید.

توصیه می شود قبل از انجام جراحی ترمیمی ۲ ماه قبل ماساژ پوست بینی از بالا به پایین روزانه ۳ مرتبه انجام گردد. ماساژ پوست بینی از بالا به پایین منجر به افزایش سطح مقطع پوست و همچنین افزایش حالت کش سانی پوست می شود.

نتیجه گیری

انجام ماساژ پوست بینی هیچ گونه عارضه ای ندارد و این کار را شما می توانید از ۲ ماه قبل جراحی مجدد بینی انجام دهید و روزی ۳ مرتبه تکرار کنید تا درحین جراحی کمبود مساحت پوست ایجاد نشود و  نتیجه راضی کننده از عمل ترمیمی بینی خود داشته باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *