تاثیر جراحی بینی بر تنفس

تاثیر جراحی بینی بر تنفس

هر فردی که تصمیم به عمل زیبایی بینی دارد، یکی از نگرانی های آن تاثیر جراحی بینی بر تنفس فرد بیمار است. در ارتباط با این موضوع باید اطلاع دهیم که جراحی زیبایی بینی باید راه حل مشکل تنفسی باشد اما در مواردی امکان بروز مشکل تنفسی پس از عمل بینی وجود دارد.

گرفتگی بینی پس از جراحی بینی

پس از جرای زیبایی بینی به دلیل زخم های درونی بینی و ورم و التهاب به وجود آمده گرفتگی بینی را در پی دارد.
برای درمان این گرفتگی بینی باید بیمار روزانه ۳ مرتبه بینی خود را با محلول سدیم کلرید (سروم شستشو) شستشو بدهد تا مجاری تنفسی دچار چسبندگی و گرفتی نشود تا بعد از عمل بینی مشکل تنفسی نداشته باشد.

تاثیر جراحی بینی بر تنفس

همانطور که گفته شد جراحی زیبایی بینی مشکل تنفسی بیمار را برطرف میکند. اما در صورتی که جراح مناسب و با تجربه ای برای عمل بینی خود انتخاب نکرده باشید به دلیل تجربه کافی نداشتن پزشک امکان بروز مشکل تنفسی بعد از جراحی بینی وجود دارد.
به همین دلیل اگر میخواهید بدانید که انتخاب بهترین جراح بینی چطور امکان پذیر است؟ بر روی این لینک کلیک کنید.

تاثیر جراحی زیبایی بینی بر چهره

بینی مرکزی ترین عضوی از صورت است کوچکترین تغییر در آن می‌تواند بر دیگر ظاهر اعضای صورت تاثیر بگذارد. به همین دلیل اگر شما از جراحی زیبایی بینی موفقی داشته باشید تاثیر بسزایی در فرم صورت شما خواهد داشت.
همین موضوع باعث شده است که افرادی که بینی استخوانی یا بینی گوشتی دارند برای داشتن چهره زیباتر علاقه مند به انجام عمل زیبایی بینی باشند.

تاثیر جراحی بینی بر تنفس

هزینه عمل زیبایی بینی

در مطالب گذشته در مورد هزینه جراحی زیبایی بینی صحبت کردیم که می توانید متن کامل آن را در این لینک مشاهده کنید.
به طور کلی باید بدانید که هزینه عمل بینی چیز مشخص نیست. هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی چون شکل و ظاهر بینی، میزان و مقدار انحراف بینی، جنس پوست بیمار و سن و شرایط عمومی بیمار بستگی دارد.

در جلسه مشاوره قبل از جراحی بینی پزشک بعد از معاینه دقیق بیمار هزینه عمل زیبایی بینی را به بیمار اطلاع میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *