بینی زیبا چه شکلی است ؟

بینی زیبا چه شکلی است

روش های زیادی وجود دارد تا بدانیم بینی زیبا چه شکلی است . ابتدا باید بدانیم که بینی زیبا با اجزای دیگر صورت تناسب دارد. در این مقاله با اشاره به استاندارد های جهانی در میابیم که چه بینی ای زیباست و آیا بینی شما زیبا هست یا خیر.

نمای تمام رخ بینی زیبا چطور است؟

در صورتی که بخواهیم تمام رخ بینی زیبا را مورد بررسی قرار دهیم و تجزیه و تحلیل انجام دهیم، باید صورت را به ۵ قسمت مساوی تقسیم کنیم. بینی شما باید حدوداً یک پنجم کل صورت را به خود اختصاص دهد. اگر بینی شما در یک پنجم میانی قرار بگیرد می توان گفت که وی مناسبی از نمای تمام رخ دارید.

معیار دیگری که در نظر پهنا بینی خود را مورد ارزیابی قرار دهید، آن است که از گوشه های داخلی چشم فرضی و عمودی رسم بکنید. پهنای بینی شما باید در داخل این دو خط فرضی قرار بگیرد.

بینی زیبا چه شکلی است

نمای نیم رخ بینی زیبا :

ارتفاع بینی به فاصله نوک بینی تا صورت گفته می شود، باید به اندازه پهنای بینی باشد.

بینی زیبا چه شکلی است

اگر یک خط فرضی از نوک بینی رسم شود و سپس یک خط دیگر از نوک بینی به این خط وصل کنیم زاویه که تشکیل می‌شود باید بودن بین ۳۰ تا ۴۵ درجه باشد. برای چگونگی این حالت به عکس زیر دقت کنید.

بینی زیبا چه شکلی است

حال به این نکته دقت کنید که زاویه که صورت با بینی می سازد، باید حدود ۳۰ تا ۴۰ درجه باشد که در ایده آل ترین حالت ممکن به ۳۶ درجه نزدیک است.

بینی زیبا چه شکلی است

به این نکته دقت کنید که زاویه بین بینی و لب ها رقص خانمها باید حدودا بین ۹۵ تا ۱۰۵ درجه باشد. این زاویه برای آقایان بین ۹۰ تا ۹۵ درجه است.
همینطور زاویه ای که پیشانی با تشکیل می‌دهد هم باید بین ۱۱۵ تا ۱۳۵ درجه باشد.

بینی زیبا چه شکلی استبینی زیبا چه شکلی است

از نمای زیر بینی زیبا چگونه است؟

از نمای زیر باید بینی زیبا به شکل مثلث به نظر برسد. حالا اگر ارتفاع این مثلث را به سه قسمت مساوی تقسیم کنیم، سوراخ های بینی باید دو سوم این مثلث را تشکیل دهند.

بینی زیبا چه شکلی است
روی بینی زیبا:

اگر خط فرضی از ابتدای بینی که در پیشانی است تا نوک بینی رسم کنیم، این خط برای خانم ها باید حدودا ۲ میلی متر با بینی فاصله داشته باشد. برای آقایون هم باید رویه خط قرار بگیرد.

بینی زیبا چه شکلی است

در این مقاله متوجه شدیم که بینی زیبا چه شکلی است . اگر شما نیست برای انجام عمل بینی می خواهید بدانید که بینی شما چقدر از یک بینی استاندارد فاصله دارد می توانید این موارد را برای بینی خود در نظر بگیرید و با دید بازتری برای انجام جراحی بینی اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *