بوتاکس صورت بعد از عمل بینی

بوتاکس صورت

بوتاکس صورت یا سم باکتری کلستریدیوم بوتولینوم امروزه در بین خانم ها و حتی آقایان بسیار برای زیبایی و رفع چین و چروک مورد استفاده قرار میگیرد. همنطور که میدانیم بوتاکس صورت نوعی سم است که عضلات صورت را به طور موقت فلج می کند تا دچار چین نخوردن پوست بشود. حال می خواهیم بدانیم تا تزریق بوتاکس قبل و یا بعد از جراحی زیبایی بینی برای بیمار مضر هست یا خیر؟

تزریق بوتاکس قبل از عمل بینی

خیلی ها فکر میکنند که قبل از عمل زیبایی بینی نباید بوتاکس انجام داد. درصورتی که شما ۲ هفته قبل از جراحی زیبایی بینی تزریق بوتاکس انجام داده باشید و نتیجه اثر آن کامل شده باشد جراحی بینی تاثیر بلامانع است و مشکلی برای بیمار نخواهد داشت. البته امکان دارد به دلیل بیهوش شدن بیمار در حین عمل بینی بر روی مدت تاثیر بوتاکس اثر بگذارد و دوام بوتاکس را کم کند.

تزریق بوتاکس بعد از جراحی بینی

از دیگر سوالاتی که برای بیمارانی که تصمیم به عمل زیبایی بینی دارند آن است که تزریق بوتاکس بعد از عمل بینی مانعی ندارد؟ و چه زمان بعد از جراحی بینی می شود تزریق بوتاکس انجام داد؟

اگر تصمیم به تزریق بوتاکس بعد از جراحی بینی خود دارید بهتر است تا ۳ الی ۴ هفته بعد از عمل بینی تزریق بوتاکس انجام نشود. زیرا بعد از عمل زیبایی بینی صورت ورم و کبودی می شود. بهتر است با از بین رفتن ورم و کبودی صورت از تزریق بوتاکس خودداری شود. پس از کاهش ورم های صورت می توانید با خیال آسوده تزریق بوتاکس را انجام دهید.

بوتاکس صورت

آیا تزریق بوتاکس بالا بردن نوک بینی کمک می کند؟

 

 برای افرادی که فقط مشکل افتادگی نوک بینی دارند می توان در ناحیه ای که تیغه وسط بینی به لب بالایی متصل می شود تزریق کرد تا عضله ای که در آن ناحیه قرار دارد و باعث افتادگی نوک بینی می شود شل شده و نوک  بینی به سمت بالا برگردد.

البته باید در نظر داشته باشید که تاثیر تزریق بوتاکس نهایتا ۶ ماه می باشد. پس از از بین رفتن تاثیر بوتاکس مجددا نوک بینی به حالت قبل برمیگردد و مجدد باید تزریق بوتاکس انجام شود.

همچنین تزریق بوتاکس می تواند به از بین بردن خطوط خرگوشی به وجود آمده بر روی بینی نیز کمک کند.

 

بوتاکس صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *