بهترین میوه بعد از عمل جراحی بینی

بهترین میوه بعد از عمل جراحی بینی

اگر شما به دنبال آن هستید که بهترین میوه بعد از عمل جراحی بینی برای بهبود بیمار چه می باشد این مقاله را دنبال کنید تا با توضیح رژیم غذایی مناسب بعد از عمل بینی به بررسی بهترین میوه بعد از عمل جراحی بینی بپردازیم.

عمل زیبایی بینی یکی از حساس ترین نوع جراحی زیبایی می باشد. بهبود و نتیجه مناسب بیمار از جراحی زیبایی بینی معطوف به مراقبت های لازم بعد از عمل زیبایی بینی می باشد. این نکته که پس از جراحی بینی، بیمار از تغذیه مناسب و مقوی برای سرعت بهبود بینی خود استفاده نماید از اهمیت خاصی برخوردار است. پس باید بدانیم بعد از عمل زیبایی بینی چه بخوریم و چه نخوریم تا تنیجه مطلوب را از عمل بینی خود داشته باشیم.

تغذیه مناسب بعد از عمل بینی

  • بعد از جراحی بینی تا ۶ ساعت باید از خوردان و آشامیدن خودداری کنید. زیرا در اثر وجود تاثیر داروی بیهوشی امکان بروز حالت تهوع و استفراغ برای بیمار وجود دارد.
  • پس از ۶ ساعت می توانید با خوردن آب میوه طبیعی گلوی خود را تازه کنید. تا هم میزان قند بدن تامین گردد و نیز خشکی دهان برطرف شود.
  • از خوردن مواد غذایی جویدنی تا یک هفته پس از جراحی زیبایی بینی خودداری کنید. در این مدت می توانید از سوپ و غذاهای میکس شده استفاده نمایید.
  • از خوردن قهوه تا چند هفته پس از جراحی بینی پرهیز کنید. زیرا باعث زیاد شدن ورم بینی می شود.
  • همچنین از خوردن نمک به دلیل افزایش ورم بینی تا چند هفته پس از عمل بینی خود اجتناب کنید.
  • مصرف آب کرفس به همراه آب هویج برای کاهش کبودی های اطراف چشم به شدت توصیه می شود و در روز های ابتدایی پس از جراحی بینی روزانه چند نوبت مصرف شود.
  • استفاده از خوراکی های شیرین تا مدتی پس از جراحی بینی احتمال جوش زدن بیمار را بالا می برد. احتمال ماندگاری جای جوش بر روی بینی تازه جراحی شده وجود دارد.

بهترین میوه بعد از عمل جراحی بینی

بهترین میوه بعد از عمل جراحی بینی

بهترین میوه ای که می‌تواند بعد از جراحی زیبایی بینی برای بهبود ورم بینی و همچنین کبودی های اطراف چشم و جای زخم بخیه های بینی کمک کننده باشد، آناناس می باشد.

آناناس با دارا بودن بروملین بسیار در بهبود بینی و همچنین تسکین حالت تهوع ناشی از بیهوشی کمک کننده می باشد.

پس مصرف آناناس طبیعی را پس از جراحی زیبایی بینی در طول روز های اولیه بسیار جدی بگیرید. با رعایت موارد گفته شده در این مقاله می توانید نتیجه مطلوبی از جراحی بینی خود داشته باشید و از حس اعتماد به نفس حاصله از عمل بینی خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *