بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران

برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران معیار های بسیاری است که باید رعایت شود تا بتوان بهترین جراح که برای شما مناسب می‌باشد را پیدا کنید. در این مقاله سعی داریم راهنمایی های لازم را جهت انتخاب بهترین جراح بینی تهران برای شما عزیزان بیان کنیم تا بتوانید بهترین پزشک مناسب با سلیقه و خواسته خود را بیابید.

معیارهای انتخاب جراح بینی

بی‌شک جراحی زیبایی بینی یکی از حساس ترین نوع جراحی زیبایی به حساب می‌آید. زیرا بینی یکی از اجزای مهم در صورت برای ایجاد زیبایی و تناسب با دیگر اجزای صورت به حساب می‌آید. پس برای انجام عمل بینی (رینوپلاستی) مهم است تا بهترین جراح بینی که مناسب برای بینی شما باشد انتخاب شود.

اینکه بتوانید مناسب ترین پزشک را برای جراحی رینوپلاستی خود انتخاب کنید زیاد نمی‌تواند سخت باشد و با انجام چندین راه می تواند پزشک مناسب خود را برای جراحی رینوپلاستی انتخاب کنید.

بهترین جراح بینی تهران

برای آن که بتوانید برای عمل زیبایی بینی خود مناسب ترین پزشک را انتخاب کنید باید اقداماتی را که در زیر اشاره کرده ایم انجام دهید تا بتوانید برای جراحی بینی خود بهترین انتخاب را داشته باشید :

  1. جستجو در اینترنت برای یافتن جراح بینی مناسب.
  2. پرس و جو در میان اطرافیان که جراحی بینی انجام داده اند.
  3. بازدید وب سایت و یا صفحه اینستاگرام پزشک مد نظر برای مشاهده نمونه جراحی های انجام شده توسط آن پزشک.
  4. مشاوره با بیماران قبلی آن پزشک و دانستن میزان رضایت مریضان از عمل بینی خود.
  5. کسب اطلاعات پیرامون سوابق پزشکی و تعداد جراحی های انجام شده توسط آن پزشک.
  6. صحبت با پزشک مورد نظر در جلسه مشاوره قبل از عمل بینی و اعلام خواسته های خود برای شکل و فرم بینی دلخواه.
  7. شنیدن صحبت ها و مشاورات پزشک نسبت به جراحی و نتیجه آن.
  8. تصمیم نهایی برای انجام عمل زیبایی بینی توسط پزشک انتخابی و انجام آن.

توصیه دکتر فریدون پورنصر

با انجام مراحل بالا می‌توانید جهت انتخاب جراح مناسب برای جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) خود اقدام نمایید. حتما تمامی مراحل را با دقت انجام دهید تا بتوانید پزشک متبحر و با تجربه ای را جهت انجام عمل بینی خود انتخاب نمایید و حتما پیش از تصمیم خود انواع نمونه جراحی های آن پزشک را مشاهده نمایید و با فرم جراحی بینی آن پزشک آشنا شوید و مطمئن شوید آن پزشک فقط از یک فرم بینی برای تمامی جراحی های خود استفاده نمی‌کند و نسبت به فرم صورت هر فرد مدل مناسبی را برای بینی آن فرد انتخاب می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *