انتخاب بهترین جراح بینی چطور امکان پذیر است؟

انتخاب بهترین جراح بینی

تمام کسانی که تصمیم به جراحی زیبایی بینی دارند, اولین دغدغه آنها انتخاب بهترین جراح بینی است.
از آنجا که بینی عضو مهمی در زیبایی صورت می باشد، پس از انتخاب جراح ماهر و متخصص امری حیاتی پیش از اقدام به جراحی زیبایی بینی می باشد.
جستجو در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی و همینطور دوستان و آشنایان اولین اقدام این است که هر فرد برای پیدا کردن پزشکی مناسب برای عمل بینی انجام می دهد.
ولی برای انتخاب کاندیدای مناسب برای جراحی بینی خود نیازمند این است که فاکتور های بیشتری را مورد ارزیابی قرار دهید تا پس از انجام عمل بینی از رضایتمندی کامل برخوردار شوید.
در این مقاله می خواهیم تمامی فاکتورهای لازم برای انتخاب جراح زیبایی بینی مناسب را مورد بررسی قرار دهیم تا اگر تصمیم به انجام عمل بینی دارید بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

تحصیلات و تخصص

در حال حاضر جراحان زیبایی بینی از دو تخصص مختلف در شاخه پزشکی شامل می شود.
یکی متخصصان گوش و حلق و بینی هستند و دیگری متخصصان جراحی پلاستیک.
البته انتخاب جراحانی که تخصص گوش و حلق و بینی دارند، انتخاب بهتری است. زیر و متخصصان گوش و حلق و بینی، با آناتومی کامل بینی آشنایی دارند و بهتر می تواند جراحی تخصصی و بدون مشکلی را برای بیمار انجام دهد. البته جراحان پلاستیکی که دارای بورد تخصصی جراحی بینی می باشند نیز می توانند ذر انتخاب بهترین جراح بینی مناسبی برای شما باشند.

تجربه مناسب

در کنار تخصص داشتن سابقه طولانی در جراحی بینی یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب بهترین جراح بینی برای بیمار است.
هرچه پزشک جراحی های بیشتری انجام دهد، در انجام عمل بینی برای انواع بینی های موجود و با مشکلات ظاهری مختلف تجربه و تخصص بیشتری پیدا میکند. البته داشتن سابقه طولانی فقط معیار نباید قرار داده شود، اینکه پزشک در طول مدت سابقه خود چند عمل زیبایی بینی انجام داده است معیار بهتری برای انتخاب بهترین جراح بینی و با تجربه می باشد.

انتخاب شخصی با سلیقه خود

سلیقه هر فرد در انتخاب شکل ظاهری بینی خود با هر شخص دیگری متفاوت است. مثلاً امکان دارد شخصیت دوستانه شما جراحی زیبایی بینی انجام داده است و از نظر آن فرد شکل بینی خود زیبا و مناسب است ولی امکان دارد نظر شما اینطور نباشد.
این نکته را در نظر داشته باشید که اکثر جراحان زیبایی بینی فرمی یکنواخت را برای جراحی بینی در افراد مختلف انجام می دهند و اگر نمونه کارهای آن پزشکان مشاهده بکنید میبینید که بینی های جراحی شده پس از عمل تقریباً شکل ظاهری شبیه به هم دارند.
پس این نکته برای انتخاب بهترین جراح بینی برای شما بسیار مفید است. زیر می توانید تشخیص دهید شکل بینی شما پس از جراحی نزد آن پزشک چه شکلی خواهد شد.

مرور عکس های قبل و بعد از عمل بینی پزشک

با توجه به توضیحات داده شده در بخش قبلی، بررسی دقیق نمونه جراحی های انجام شده توسط پزشک مورد نظر، و دیدن فرم بینی های جراحی شده پس از عمل بسیار مهم است.
در این صورت شما هم می توانید تشخیص دهید که پس از عمل بینی توسط آن پزشک بینی شما قرار است تقریباً چه شکل ظاهری را داشته باشد.

صحبت با بیماران قبلی پزشک

در جراحی زیبایی بینی شکل ظاهری بینی پس از جراحی مهم است. اما مسئله مهم تر از شکل ظاهری، نداشتن مشکلات تنفسی پس از عمل بینی باشد.
برای دانستن این موضوع شما می توانید باچند بیمار قبلی آن پزشک صحبت کنید و این مساله را از آنها جویا شوید که آیا پس از انجام جراحی زیبایی بینی توسط آن پزشک تنفس بیمار با مشکل مواجه شده است یا خیر.

مشاوره پیش از جراحی بینی

نکته آخری که در انتخاب بهترین جراح بینی برای شما حائز اهمیت است، مشاوره قبل از عمل جراحی می باشد.
این نکته که شخصا شما با پزشکی که انتخاب کرده اید قبل از جراحی بینی خود صحبت داشته باشید و تمامی سوالات و خواسته های خود را به پزشک منتقل کنید، اهمیت بسزایی در نهایی کردن انتخاب پزشک برای عمل بینی شما را دارد.
پس پس از بررسی های دقیق و مناسب با سلیقه خود برای مشاوره از پزشک مورد نظر وقت تهیه کنید تا پس از صحبت های نهایی با پزشک تصمیم خود را بتوانید عملی کنید.

اندکی درباره دکتر فریدون پورنصر

دکتر فریدون پورنصر با داشتن تخصص گوش و حلق و بینی و با بیش از ۲۰ سال سابقه در جراحی زیبایی بینی تا کنون بالغ بر ۱۰.۰۰۰ جراحی زیبایی بینی انجام داده و رضایتمندی بیش از ۹۹٪ بیماران پس از جراحی بینی را شامل می باشد و همچنین با جدیدترین متد روز دنیا در انجام عمل بینی فرم مناسب و طبیعی را به بینی بیماران میدهد.
همچنین با انجام مشاوره رایگان پیش از جراحی بینی خدمت شایسته ای را برای انتخاب مناسب و درست بیمار به انجام میرساند.

شما عزیزان میتوانید در کلیپ زیر نمونه‌ای از جراحی زیبایی بینی انجام شده توسط دکتر فریدون پورنصر را مشاهده کنید.

۲ thoughts on “انتخاب بهترین جراح بینی چطور امکان پذیر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *