آیا بینی من نیاز به عمل دارد؟

آیا بینی من نیاز به عمل دارد؟

هر شخصی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی می گیرد. قبل از تصمیم گیری خود به این سوال که آیا بینی من نیاز به عمل دارد می رسد. در این مقاله اگر شما نیز این سوال که آیا بینی من نیاز به عمل دارد برایتان پیش آمده است می خواهیم با طرح سوالاتی کمک بر تصمیم گیری شما برای انجام عمل زیبایی بینی داشته باشیم.

عمل بینی برای هر فردی ممکن است. اما باید دید نیاز واقعی به انجام آن وجود دارد یا خیر. همچنین باید شرایط سنی و فیزیکی بدن کاندیدای جراحی بینی نیز در نظر گرفته شود. لازم به ذکر است سن مناسب برای انجام عمل بینی در پسران از ۱۷ سالکی و در دختران از ۱۶ سالگی می باشد. پس اگر سن شما بالا تر از این می باشد می توانید به انجام جراحی بینی فکر کنید.

آیا شما از شکل ظاهری بینی خود خجالت می کشید؟

اگر شکل ظاهری بینی خود باعث پایین آوردن حس اعتماد به نفس شما می شود و یا از جانب اطرافیان برای ظاهر بینی خود مورد تمسخر قرار می‌گیرید. می توانید در فکر انجام جراحی زیبایی بینی باشید.

آیا از گرفتن عکس از نمای نزدیک و نیم رخ شرم دارید؟

اگر از نمای نزدیک از تصویر خود در عکس ها رضایت ندارید و احساس می کنید بینی شما در صورتتان بزرگ و یا بد شکل می باشد. همچنین اگر به صورت ناخوداگاه برای گرفتن عکس از نمای نزدیک سعی می کنید صورت خود را به سمت دیگر بگیرید و یا بینی خود را با دست بپوشانید. عمل زیبایی بینی چاره راه شماست.

آیا به دنبال بهبود واقع گرایانه ظاهر خود هستید؟

اگر شما با واقع گرایانی به دنبال بهبود ظاهر خود هستید و می خواهید چهره زیباتر داشته باشید می توانید به فکر عمل بینی باشید. این نکته را در نظر داشته باشید که با انجام جراحی بینی چهره شما کاملا تغییر نکرده و قرار بر بهبود ظاهر چهره می باشد. پس توقع معجزه در تغییر ظاهری صورت خود نداشته باشید.

آیا بینی من نیاز به عمل دارد؟

آیا مشکلات تنفسی دارید؟

اگر هنگام خواب خروپف دارید و یا در حین بیداری مجاری تنفسی شما کیپ می شود و مجبور به تنفس از راه دهان می شوید. تیغه بینی شما دارای انحراف می باشد و فقط با انجام جراحی زیبایی بینی انحراف بینی قابل رفع شدن می باشد.

چه بینی هایی نیاز به جراحی زیبایی دارند؟

بینی هایی که از لحاظ ظاهری مشکلاتی مثل قوز بینی،انحراف بینی،افتادگی نوک بینی و بینی پهن دارا می باشند. همچنین اگر مشکلات تنفسی و پولیپ بینی دارند. نیاز به انجام جراحی بینی دارند و با انجام عمل بینی این گونه مشکلات را می تواند توسط جراح زیبایی بینی برطرف شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *